Крісло комп'ютерне ERGOHUMAN, ергономічне, чорного кольору

  • Розпродано
Розпродано
18 500 грн.

Країна: Шотландія. Основа: алюміній. Сітка: KMD (нейлон, бавовна, 100 тис. Циклів). Клас: hi end, А +. Механізм: синхронний, Single Level Control Mechanism. Регулювання: висота; глибина сидіння; висота спинки, фіксація нахилу (х5), жорсткість гойдання. Підлокітники 4D. Підголівник: 2D. Навантаження: 150 кг, 24/7. Гарантія: 5 років.

суммарный рейтинг суммарный рейтинг:
0 1 2 3 4
5,00 - 2 отзывы

  добавить отзыв посмотреть отзыв посмотреть отзыв

КУПИТИ КОМП'ЮТЕРНЕ КРІСЛО ДЛЯ ТРИВАЛОЇ РОБОТИ СИДЯЧИ

Комп'ютерне крісло Ergohuman створене для керівників та робітників, які проводять багато часу в офісному кріслі і потребують комфортної підтримки постави протягом робочого дня. Сітчасте крісло Ergohuman (Standart) - це ідеальне поєднання дизайну та науки, що налаштовується під параметри сидячого, забезпечуючи його вираженою підтримкою попереку. Зазвичай, модель ідеально регулюється для людей зростом в межах 165 - 187 см. Проте, все залежить від пропорцій і, щоб переконатися, що крісло ваше - його обов'язково потрібно приміряти в шоурумі.

Особливості комп'ютерного крісла Ergohuman:

  • Спинка крісла Ergohuman має виражену підтримку попереку

Конструкція спинки крісла Ergohuman розроблена таким чином, щоб повторити вигин в поперековій зоні та підтримати його під час сидіння. Для цього її потрібно налаштувати по висоті. Щоб це зробити, затисніть клавіші на верхній частині та підніміть або опустіть її на одне із положень. Також важливим елементом комфорту є сітчаста оббивка. Вона складається з нейлону та бавовни, вдало регулює теплообмін і дозволяє не перегрівати тіло під час тривалої роботи. 

  • Сидіння правильної анатомічної форми 

Сидіння крісла Ергохьюман першого покоління (Standart) має анатомічну форму, спроектовану так, щоб не порушити кровообіг в ногах. Для цього сидіння потрібно налаштувати під довжину ніг, з допомогою слайдера (регулювання глибини сидіння) і сісти так, щоб до коліна залишалася невелика відстань (10-20см). 

Сидіння оббите такою сіткою, як і спинка, із бавовною. 
Зверніть увагу, що сидіння першого крісла Ergohuman - на декілька сантиментів ширше, ніж його наступні покоління - Ergohuman Plus, Ergohuman Plus Luxury. 

  • Підлокітники та підголівник налаштовуються під різні задачі та потреби

Підлокітники регулюються в трьох площинах (3D) - за глибиною, за кутом та по висоті. Не ругулюються по ширині (на відміну від новіших версій). Підголівник - вдала опція для положення реклайну, нахилу. Якщо у вашій роботі є багато комунікацій і доводиться часто сидіти в кріслі вечорами (в період, коли м'язи вже більше втомлені, щоб самостійно тримати голову весь час). Він регулюється за кутом та висотою. Проте, якщо у вашій роботі більше оперативних задач, більше вводу даних, кодування тощо - він не обов'язковий і можна замовити крісло Ergohuman Standart без підголівника.

  • Механізм крісла Ergohuman - синхронний та патентований. Основні налаштування здійснюються єдиним важелем управління

Коли ви змінюєте положення спинки до нахилу, стопи залишаються на підлозі. Це правильне, робоче гойдайння. Сидіння підіймається при цьому лише на 1-3 см, по траекторії коліна, щоб не перетиснути кровообіг. 

Правильна робота в кріслі - це активна робота. Коли у вас є можливість гойдатися, розвантажуючи спину час від часу, змінювати положення зі 100 градусів на 140 градусів в нахилі і уникати статичного стресу для організму.

Тип крісла
Бюджетні крісла
Крісла оператора (для персоналу)
Крісла офісні
Сітчасті крісла
Топові комп'ютерні ергономічні крісла
Эргономічні крісла
Країна виробник
Великобританія
Максимальне навантаження
125 кг
Матеріал спинки
Сітка
Матеріал сидіння
Сітка
Основа
Алюміній полірований
Колір
Чорний
Підголівник
Регульований
Підлокітники
Регульовані
Механізм
Single Level Control™ (Comfort.global)
Синхронний
Регулювання
Висота сидіння
Висота спинки
Глибина сидіння
Сила гойдання
Фіксація кута нахилу
Гарантія
5 років

Можливо вам також сподобається

Покупці, які купили цей товар, також купили:

отзывы отзывы (2)

на основе 2 отзывы - 0 1 2 3 4 5,00/5
0 1 2 3 4
(5/5
6 из 7 люди нашли следующий отзыв полезным
Доставка: 0 1 2 3 4
Качество: 0 1 2 3 4

Уже больше года пользуюсь таким креслом. Мне все нравится. Сделано качественно но не выглядит громоздко. От сеточки не жарко летом. За год постоянного пользования она не растянулась, не порвалась. Слышал отзывы что и за 5 лет с ней ничего не происходит. Оказывается это запатентованная какая-то технология... короче, не сильно прочное на первый взгляд покрытие обещает быть достаточно долговечным. Плюс, конечно, вентилируемые свойства.
Мне еще понравился подголовник. Он достаточно удобный и может фиксироваться как в разных положениях по высоте так и по наклону. Это добавляет удобства во время использования.
Колесики, похоже, прорезиненные. Потому что звук от них мягкий и тихий. Не такой как был на предыдущем кресле.
Единственный минус - оно реально тяжелое для переноски. Если Вам его часто НОСИТЬ то нужно брать что-то полегче. Не из металла.
В остальном - очень доволен.


0 1 2 3 4
(5/5
6 из 9 люди нашли следующий отзыв полезным

Приобрел данное кресло после довольно долгого поиска. Сначала не обратил внимание даже именно на эту модель, так как изначально понравилась модель Эргохьюман Плюс. Увидел что именно на таких креслах (без подголовника) сидят продавцы магазина. В результате беседы с продавцом - оказалось что ширина сиденья кресла Эргохьюман на 15 мм шире чем у Эргохьюман Плюс и эта разница как раз и сыграла в пользу этого кресла. Очень доволен.


Товар додано до списку бажань
Додано для порівняння