Ми працюємо з компаніями-перевізниками і доставляємо крісла в будь-який населений пункт України. У Києві працює також наш власний сервіс доставки і збірки, склад для самовивозу і шоурум.

Доставка крісел по Києву

Ми доставляємо крісла безкоштовно при покупці. Якщо ви вибрали оплату готівкою - розрахуватися можна з кур'єром. Якщо безготівковий розрахунок з оплатою на рахунок ТОВ "Крісла Люкс" - крісла приїдуть після підтвердження оплати банком.

В якому вигляді приїжджають крісла

Попередньо ви повинні вказати кур'єру, чи потрібна вам збірка

Ми привозимо крісла:

або в коробці, розібраними

або полусобранное - це значить, що саме крісло (місце посадки) буде зібрано, але не пов'язане з газ-ліфт (нижнім підставою), вам залишиться тільки одну дію - поставити крісло на газ-ліфт. З цього моменту крісло вже не можна буде розібрати і повернути назад в товарний вигляд.

Для корпоративних клієнтів

Всі умови складання обговорюються з менеджером.

Способи оплати:

  • готівкова форма
  • безготівкова форма - ми виставляємо рахунок на фізичну або юридичну особу, щоб ви змогли оплатити крісло через онлайн-банк, наприклад
  • переклад на платіжні карти Visa і MasterCard (ПриватБанк) - для суми до 4000 грн
  • накладений платіж для відправок Новою Поштою

Якщо у вас залишилися питання - пишіть, телефонуйте - будемо раді відповісти.

Умови повернення крісел

Ви можете повернути крісло в товарному вигляді протягом 14 днів. Зібрані крісла поверненню не підлягають. Щоб приміряти крісло до покупки - запрошуємо всіх в виставкові зали в Києві, а також в зали партнерів у Львові, Одесі, Полтаві, Харкові, Дніпрі. Крісла з виставкового залу можна забрати під заставу на кілька днів і посидіти в режимі тест-драйву.

Товар додано до списку бажань
Додано для порівняння