ДЛЯ КОГО І НАВІЩО ПРАЦЮЄ МАГАЗИН «КРІСЛА ЛЮКС»

Для всіх, хто працює сидячи і довго. З 2015 року ми збираємо в один шоурум правильні комп'ютерні сітчасті, тканинні і шкіряні крісла. Ми імпортуємо їх з Японії, Китаю, США, Італії, Скандинавських країн, Канади та Шотландії. Шукаємо виробників з бездоганною технікою виконання і продуманою ергономікою. Досліджуємо стилі сидіння і розбираємо з кожним покупцем, як правильно обрати робоче крісло і зберегти здоровий комфорт. Працюємо з дизайнерами та закупщиками, розвиваємо складську програму і знаходимо партнерів в Україні, щоб презентувати якісний вибір ергономічних крісел в кожному місті.

Також ми зареєстрували власну ТМ KRESLALUX, в межах якої пропонуємо якісні недорогі офісні крісла для бізнесу. А згодом і відкрили нові шоуруми в Одесі та Дніпрі. Проте зупинятися на цьому не збираємося.

    

ЗАМІСТЬ ЧУЖИХ ВІДГУКІВ ТА ОГЛЯДІВ - ЗАПРОШУЄМО МІРЯТИ КРІСЛА ОСОБИСТО, ЗАБИРАТИ НА ТЕСТ-ДРАЙВ І ПЕРЕВІРЯТИ ЕФЕКТИВНІСТЬ НА ПРАКТИЦІ

НАВІЩО ПРИЇЖДЖАТИ В ВИСТАВКОВИЙ ЗАЛ ЕРГОНОМІЧНИХ КРІСЕЛ

Навіть схожі на вигляд крісла відрізняються посадкою та механізмами. Хтось шукає жорстку підтримку попереку, комусь потрібна гнучка ортопедична спинка, а іншим - не вистачає глибини сидіння і постійно страждають коліна. Онлайн ви переглянете сотні ергономічних крісел, але так і не зрозумієте, чи комфортно в них сидіти, доки власне не сядете. Ми доповнюємо виставковий асортимент новими моделями постійно. З понеділка по суботу в залі працює менеджер і підлаштує комп'ютерне крісло під ваші параметри і стиль роботи. Так, ви потратите на це мінімум дві години часу, а краще, якщо більше. Зате поїдете додому з тим самим, ідеальним кріслом, щоб безпечно і комфортно працювати в ньому років 10.

ЧОМУ КРАЩЕ КУПИТИ ДЕШЕВЕ АНГЛІЙСЬКЕ КРІСЛО, НІЖ ДОРОГЕ УКРАЇНСЬКЕ

Йдеться про крісла для креативної та оперативної сидячої роботи, яка займає мінімум 8 годин щодня. На жаль, в Україні ще немає вузькопрофільних виробників професійних крісел, як немає і розвинених інститутів ергономіки, системи сертифікації, суворо контрольованих випробувальних циклів. А ті крісла, що зазначені українськими частіше складають з механізмів, створених в інших країнах. Магазини заповнені копіями, які нагадують моделі з Європи, Америки та Японії. Вони схожі, але це масовий ринок, такі крісла можна купити людині без проблем зі спиною для 3-4 годин роботи в день. Тоді як японці, китайці, шведи, британці та німці витрачають по два роки на реалізацію нової ергономічної моделі крісла. Створюють власні R&D відділи тільки щоб тестувати будь-яке нове регулювання. Так вже сталося, що вони раніше нас подумали про контроль постави офісних працівників. А ще у них також є моделі за ціною $ 200. Пишіть, телефонуйте - покажемо.

ХОРОШІ КРІСЛА НЕ СКРИПЛЯТЬ, ЗЛАМАНЕ КРІСЛО НЕ МОЖЕ БУТИ ЕРГОНОМІЧНИМ

ЩО МИ ЗНАЄМО ПРО КРІСЛА

До того як почати власну справу, ми відпрацювали кілька років на виробництві офісних крісел. Тому помічаємо, коли виробник економить на матеріалах. Знаємо, які сертифікати потрібні ортопедичному крісла, як визначити якість сітки, які механізми відносять до hi-end, скільки прослужить конкретна модель. Цей досвід допомагає нам шукати на світових виставках виробників, яких не соромно привозити і продавати. Ми підтримуємо тенденцію відмови від масивних шкіряних статусних крісел, за зовнішнім виглядом яких приховані дитячі механізми. А також тенденцію зменшення виробниками вуглецевого сліду та виконання екологічних зобов'язань, зазначених в міжнародних сертифікатах. Знаходимо ті офісні та комп'ютерні крісла, які відповідають запитам сучасності і регулярно поповнюємо складські запаси для проектних робіт і роздрібних продажів.

В ЧОМУ КОРИСТЬ ПРЯМОГО ІМПОРТУ І СКЛАДСЬКИХ ЗАПАСІВ ДЛЯ ПОКУПЦЯ

Все, що виставлено в шоурумі - є в наявності на складі. Вам не потрібно чекати поставку місяцями, за виключенням тих товарів, які не входять в складську програму. А в ній багато крісел, кольорів і різних матеріалів. Як офіційний представник ми беремо на себе гарантійні зобов'язання і особисто відповідаємо за оригінальну якість крісел. З представлених на сайті виробників ми вже імпортуємо:

  • COMFORT SEATING - сітчасті ергономічні крісла для динамічної сидячої роботи
  • THE SENATOR GROUP - величезний асортимент англійських ергономічних крісел
  • OKAMURA - японські комп'ютерні крісла з бездоганним дизайном і ергономікою
  • KLOBER - німецькі крісла президент-класу з класичним дизайном і передовими технологіями
  • SOKOA - французькі крісла люкс і президент-класу для керівника і персоналу
  • MILANI - ексклюзивні італійські дизайнерські крісла
  • SITLAND - багатоцільові італійські офісні крісла бездоганної якості

Зверніть увагу, що ви можете персоналізувати будь-яке крісло під замовлення. Ми не обмежуємо покупця видом і кольором оббивок або типом конструкцій. Часто, можна замовляти вищі стандартного газ-ліфти, обирати тип підлокітника тощо. 

ЧОМУ НАС ОБРАЛО ВЖЕ БІЛЬШЕ 100 IT-КОМПАНІЙ

В 2016 році магазин «Крісла Люкс» відсвяткував перше День Народження. За той перший рік наш шоурум відвідало не менше 300 it-фахівців з Києва, Львова, Дніпра, Харкова, Одеси. Далі ми і зовсім збилися з рахунку. Хлопці та дівчата щиро дивувалися, коли дізнавалися, що не потрібно чекати поставку, а те ж крісло ERGOUMAN з топ-десятки світових рейтингів, можна приміряти тут і зараз. Потестувати в салоні, працюючи зі своїм ноутом і отримати доставку додому протягом того ж чи наступного дня.Таким чином з'явилася послуга тест-драйву, завдяки якій ми закрили багато успішних проектів з компаніями. Просто привізши декілька крісел в офіс і залишивши їх для тестування.

Пропонуємо і вам не їздити зайвий раз по магазинах, що пригнічують настрій одноманітністю.

Адже всі кращі офісні та ергономічні крісла вже виставлені в одному шоурумі. 
Понад 200 моделей для примірки!

ЧЕКАЄМО ВАС ЗА АДРЕСОЮ ВУЛ. ГНАТА ЮРИ, 7 (Київ). Інші міста уточняйте.

Товар додано до списку бажань
Додано для порівняння