☐ ДЛЯ КОГО І НАВІЩО ПРАЦЮЄ МАГАЗИН «КРІСЛА ЛЮКС» ☐

Для всіх, хто змушений працювати сидячи і довго. З 2015 року ми збираємо в один шоурум правильні комп'ютерні сітчасті, тканинні і шкіряні крісла. Ми імпортуємо їх з Японії, Китаю, США, Італії та Шотландії. Шукаємо по всьому світу виробників з бездоганною технікою виконання і продуманою ергономікою. А ще ділимося ідеями про те, як правильно вибрати собі робоче крісло і зберегти здоровий комфорт. Також, працюємо з дизайнерами та закупщиками, розвиваємо складську програму і шукаємо партнерів по Україні, щоб представляти асортимент якісних ергономічних крісел в кожному місті.

ЗАМІСТЬ ЧИТАННЯ ВІДЗИВІВ І РЕЦЕНЗІЙ - ЗАПРОШУЄМО ВСІХ ЇХ міряють, ЗАБИРАТИ НА ТЕСТ-ДРАЙВ І ВИЗНАЧАТИ ЕФЕКТИВНІСТЬ НА ПРАКТИЦІ

☐ НАВІЩО ПРИЇЖДЖАТИ В ВИСТАВКОВИЙ ЗАЛ ергономічний КРІСЕЛ ☐

Навіть на вигляд схожі крісла відрізняються посадкою і механізмами. Хтось шукає жорстку підтримку попереку, іншому потрібна гнучка ортопедична спинка, а комусь не вистачає глибини сидіння і постійно затискаються підколінні зв'язки - ви переглянете сотні оглядів ергономічних крісел, але так і не зрозумієте, чи комфортно в ньому сидіти. Ще не сядете. Кожен квартал ми доповнюємо виставковий асортимент новими моделями. З понеділка по суботу в залі працює менеджер і налаштує комп'ютерне крісло під ваші параметри і стиль роботи. Так, ви витратите дві години примірку. Але поїдете додому з тим самим, ідеальним кріслом, щоб безпечно і комфортно просидіти в ньому 10 років.

☐ ЧОМУ КРАЩЕ КУПИТИ ДЕШЕВІ АНГЛІЙСЬКЕ КРІСЛО, НІЖ ДОРОГЕ УКРАЇНСЬКЕ ☐

Йдеться про крісла для ефективної сидячій креативної роботи. На жаль, в Україні ще немає профільних виробників професійних крісел, як немає і розвинених інститутів ергономіки, системи сертифікації, строго контрольованих випробувальних циклів. Магазини заповнені копіями, які нагадують моделі з Європи, Америки та Японії лише на вигляд. Вони схожі, але їх не виробляють, а збирають з дешевих механізмів і покупних комплектуючих для масових продажів. Тоді як японці або німці витрачають по два роки на реалізацію нової ергономічної моделі крісла і створюють власні R & D відділи тільки щоб протестувати будь-яку нову регулювання. Так вже сталося, що вони раніше нас подумали про контроль постави офісних працівників. А ще у них теж є моделі за ціною $ 200. Пишіть, телефонуйте - покажемо.

ХОРОШІ КРІСЛА НЕ СКРИПЛЯТЬ, зламали крісло НЕ МОЖЕ БУТИ ергономічний

☐ ЩО МИ ЗНАЄМО ПРО крісло ☐

До того як почати власну справу, ми відпрацювали кілька років на виробництві офісних крісел. Тому відразу помічаємо, коли виробник економить на матеріалах. Знаємо, які сертифікати потрібні ортопедичному крісла, як визначити якість сітки, які механізми відносять до hi-end, скільки прослужить конкретна модель. Цей досвід допомагає нам шукати на світових виставках виробників, яких не соромно привозити і продавати. Ми підтримуємо тенденцію відмови від масивних статусних крісел, за зовнішнім виглядом яких приховані дитячі механізми. Ми шукаємо по всьому світу ті офісні та комп'ютерні крісла, які відповідають запитам сучасності і регулярно поповнюємо складські запаси для проектних робіт і роздрібних продажів.

☐ У ЧОМУ КОРИСТЬ ПРЯМОГО ІМПОРТУ І складських запасів ☐

Все, що виставлено в шоурумі - є в наявності на складі. Вам не потрібно чекати поставку місяцями. Як офіційний представник ми беремо на себе гарантійні зобов'язання і особисто відповідаємо за оригінальну якість крісел. З представлених на сайті виробників ми вже імпортуємо:

 

· COMFORT SEATING - сітчасті ергономічні крісла для динамічної сидячої роботи;

· THE SENATOR GROUP - величезний асортимент англійських ергономічних крісел;

· OKAMURA - японські комп'ютерні крісла з бездоганним дизайном і ергономікою;

· KLOBER - німецькі крісла президент-класу з класичним дизайном і передовими технологіями;

· SOKOA - французькі крісла люкс і президент-класу для керівника і персоналу;

· MILANI - ексклюзивні італійські дизайнерські крісла;

· SITLAND - багатоцільові італійські офісні крісла бездоганної якості;

Зверніть увагу, що крім розміщених в інтернет-магазині крісел і виставлених в шоурумі моделей, ви можете персоналізувати крісло під замовлення. Ми не обмежуємо покупця видом і кольором оббивок або типом конструкцій.

☐ ЧОМУ НАС вибрати БЛОЛЕЕ 50-ТИ IT-ПІДПРИЄМСТВ ☐

У 2016 році магазин «Крісла Люкс» відсвяткував першу День Народження. За той перший рік наш шоурум відвідало не менш 300 it-фахівців з Києва, Львова, Дніпра, Харкова, Одеси. Далі ми і зовсім збилися з рахунку. Хлопці щиро дивувалися, коли дізнавалися, що не потрібно чекати поставку 2 місяці, а то ж крісло ERGOUMAN з топ-десятки світових рейтингів, можна приміряти, Потестів І ОТРИМАТИ ДОСТАВКУ В ТОЙ ЖЕ ДЕНЬ. Для них же ми придумали ПОСЛУГУ ТЕСТ-ДРАЙВ, яка тепер доступна кожному покупцеві.

Пропонуємо і вам не їздити зайвий раз по магазинах. Більше немає чого спостерігати старомодне одноманітність ринку.

Адже всі кращі офісні та ергономічнве крісла вже виставлені в одному шоурумі.

ЧЕКАЄМО НА АДРЕСУ ВУЛ. ПЕТРА куріння 2-А (КИЇВ).

Товар додано до списку бажань
Додано для порівняння