все отзывы

155 отзывы -
0 1 2 3 4 (4,94/5)

Клиент оценил продукт, но не опубликовал обзор, или обзор ожидает модерации

Клиент оценил продукт, но не опубликовал обзор, или обзор ожидает модерации

Клиент оценил продукт, но не опубликовал обзор, или обзор ожидает модерации

0 1 2 3 4
(5/5
0 из 0 люди нашли следующий отзыв полезным
Доставка: 0 1 2 3 4
Якість: 0 1 2 3 4

Після майже двох місяців користування хочу залишити відгук зі своїм враженням. Зв'язались зі мною швидко і після компетентної розмови з менеджером оформив замовлення. Доставка пройшла швидко. Стосовно крісла: все добре запаковано, якісні запчастини, особливо стійка з колесами та сидіння. Все зручно регулюється (підголівника, поясниця, а також порадувала можливість регулювання тазової області, та по бажанню лишити її рухливою, що під час тривалої роботи розвантажує м'язи). Комплект шурупів має запасні частини, а також у комплекті йде ключ. Нічого не розхитується, нема скрипів. Єдиний недолік цього крісла на мою думку, не можливість закріпити підлокітники при регулювання з боку в бік та перед- назад, тому від рухів ліктів може трохи рухатись. За свої гроші крісло топ, це підмітили і гості в мене вдома. Раджу!


0 1 2 3 4
(5/5
0 из 2 люди нашли следующий отзыв полезным
Доставка: 0 1 2 3 4
Качество: 0 1 2 3 4

Не можу не залишити коментар. Нещодавно замовляв собі крісло gt racer x-782 – за фактом від якого я ще в житті не був так розчарований – воно максимально незручне, погане за якістю та ергономікою. Ти постійно з нього звалюється, сидиш криво і на рівні столу, так що п'яти не дістають до підлоги і нижче воно не опускається. Ще й ціна 15000 грн...

Так що поки славнозвітне крісло GT їхало, я замовив синові - помаранчеве крісло PROFIM LIGHT UP. Коли воно приїхало, я думав, що воно буде ще незручніше нiж GT Racer, але я помилявся - ЦЕ ПРОСТО КАЙФ! Крісло дійсно для людей!

1) Дуже зручно налаштовувати пружність спинки - ручку крутиш всього на 360 градусів на відміну від GT, де тобі потрібно в потi лиця зробити 80 обертів, щоб полегшити спинку.
2) Спинка та сидіння м'які
3) Ти не ти не звалюєшся з сидіння. Кут нахилу такий як треба, на відмідміну від GT Racer, де воно дугою і ніби дві циглини підставили під задні ніжки.
4) Крісло можна штовхнути не боячись що воно по інерції розіб'є мебель - в нього є гальма в колесах, що уповільнюють автоматично рух при проїзді великої дистанції.
5) Матеріали та збірка в 100 разів кращі ніж GT Racer
6) Воно компактне, стильне - особливо подобається колір та дизайн. Не дарма поляки для німців робили.
7) ДЯКУЮ що привезли вже зібране - я так розумію, це на заводі вже зібрали, бо ящик з логотипом PROFIM. (Доречі ящик таких розмірів, що я подумав приїхав холодильник. Тепер в ящику грається дитина :) )
8) На ньому може сидіти як дорослий, так і дитина. Під парту йому дуже зручно стало.
9) Підлокітники, на відміну від інших, не юзотять і бовтаються туди сюди при будь-якому дотику. Тобто тут немае 3D - І це МЕГА КРУТО, бо ці 3D дратують. Тут можна відрегулювати тільки по висоті.

Були крісла в мене дорожчі і дешевші, але це поки що саме зручне! Звичайно, у кожної людини свої анатомічні особливості. Але щоб ось так з першого разу сів і я і дружина і син і все відразу подобалося - це вперше.


0 1 2 3 4
(5/5
4 из 4 люди нашли следующий отзыв полезным
0 1 2 3 4
(5/5
3 из 4 люди нашли следующий отзыв полезным
Доставка: 0 1 2 3 4
Качество: 0 1 2 3 4

Користуюсь кріслом майже рік.

Що подобається:
- дуже зручне
- приємні і найдійні матеріали
- в літку на ньому не жарко
- класно регулюється

Що не смодобалось:
- Якщо підлога не дуже рівна (килим на паркеті) то колеса дуже сильно дзвенять в своїх гніздах.
А через те що нижня хрестовина алюмінієва то звук як наче каструля торохтить.
Дуже бісив мене цей шум. Зробив на 3д принтері вставки і кільця, щоб не так тіліпались колеса - стало краще, але не повністю
- Регулюваня підлокітника дуже легко збити, а надійного фіксатора ніякого немає. Прийшлось самостійно "зафіксувати"

Загалом я дуже задоволен цім кріслом. За майже рік з ним нічого не сталось - воно як нове.
Якщоб воно іноді не цокало при їзді - це було би ідеальне крісло. Або, якщоб у мене була ідеально рівна підлога)


0 1 2 3 4
(5/5
5 из 6 люди нашли следующий отзыв полезным
Доставка: 0 1 2 3 4
Качество: 0 1 2 3 4

Настав час поділитися досвідом використання цього крісла. Користуюся вже кілька місяців. Купував 2 шт у сім'ю. Спочатку взяли одне крісло, всі дружно спробували, я посидів 2-3 години і замовили ще одне. Завдяки величезному спектру налаштувань його реально можна підігнати дуже індивідуально. Але ось коли приїхало друге крісло і я провів на ньому кілька днів, у мене почали боліти всі м'язи спини, боліло так, ніби мішки тягав. Тоді як у дружини таких проблем не було. Я навіть вирішив, що крісло мені таки не підходить і доведеться продавати. Потім десь зустрів інфу, що так може протікати звикання м'язів до правильного положення і це нормально. І таки так, через кілька тижнів неприємні відчуття минули. У підсумку - сидіти реально зручно, різниця зі звичайним офісним кріслом, небо і земля.
З мінусів:
- Дрібнуваті підлокітники. Ширина прийнятна, але довжини недостатньо, навіть з урахуванням того, що їх можна трохи посунути. Зручно тільки в дефолтному положенні і то, якщо впиратися в них передпліччям. Ліктем уже потрібно цілитися, не вистачає довжини в глиб крісла. Якщо подразвалитися трохи, то від них узагалі немає користі, через своє розташування і форму скоріше навіть заважають іноді.
- Колеса рекомендую одразу замінити на гелієві, необов'язково дорогі (я взяв виробництва Розетки RZTK-щось там, якістю задоволений). Стокові досить гучні (деренчать у посадкових гніздах) і жорсткі. На лаку, ламінаті або лінолеумі залишатимуть сліди.
- Висота спинки. Мій зріст 188 см, хоч і вище середнього, але не гігант. А висоти спинки злегка не вистачає. Коли сиджу в робочому положенні, плечі вищі за спинку см на 10, отже і максимальної висоти підголівника злегка не вистачає.
- Трохи жорсткувата сидушка, після 4-5 годин починає затікати дупа. Але це скоріше мій особистий мінус, оскільки періодичні розминки вирішують цю проблему.

Але навіть з урахуванням згаданих мінусів, кріслом я задоволений. У цьому ціновому діапазоні альтернатив не знайшов. Якість виконання добротна.


0 1 2 3 4
(5/5
0 из 1 люди нашли следующий отзыв полезным
Доставка: 0 1 2 3 4
Якість: 0 1 2 3 4
Товар додано до списку бажань
Додано для порівняння