все отзывы

146 отзывы -
0 1 2 3 4 (4,95/5)
0 1 2 3 4
(5/5
0 из 0 люди нашли следующий отзыв полезным
Доставка: 0 1 2 3 4
Качество: 0 1 2 3 4

Користуюсь кріслом майже рік.

Що подобається:
- дуже зручне
- приємні і найдійні матеріали
- в літку на ньому не жарко
- класно регулюється

Що не смодобалось:
- Якщо підлога не дуже рівна (килим на паркеті) то колеса дуже сильно дзвенять в своїх гніздах.
А через те що нижня хрестовина алюмінієва то звук як наче каструля торохтить.
Дуже бісив мене цей шум. Зробив на 3д принтері вставки і кільця, щоб не так тіліпались колеса - стало краще, але не повністю
- Регулюваня підлокітника дуже легко збити, а надійного фіксатора ніякого немає. Прийшлось самостійно "зафіксувати"

Загалом я дуже задоволен цім кріслом. За майже рік з ним нічого не сталось - воно як нове.
Якщоб воно іноді не цокало при їзді - це було би ідеальне крісло. Або, якщоб у мене була ідеально рівна підлога)


0 1 2 3 4
(5/5
2 из 2 люди нашли следующий отзыв полезным
Доставка: 0 1 2 3 4
Качество: 0 1 2 3 4

Настав час поділитися досвідом використання цього крісла. Користуюся вже кілька місяців. Купував 2 шт у сім'ю. Спочатку взяли одне крісло, всі дружно спробували, я посидів 2-3 години і замовили ще одне. Завдяки величезному спектру налаштувань його реально можна підігнати дуже індивідуально. Але ось коли приїхало друге крісло і я провів на ньому кілька днів, у мене почали боліти всі м'язи спини, боліло так, ніби мішки тягав. Тоді як у дружини таких проблем не було. Я навіть вирішив, що крісло мені таки не підходить і доведеться продавати. Потім десь зустрів інфу, що так може протікати звикання м'язів до правильного положення і це нормально. І таки так, через кілька тижнів неприємні відчуття минули. У підсумку - сидіти реально зручно, різниця зі звичайним офісним кріслом, небо і земля.
З мінусів:
- Дрібнуваті підлокітники. Ширина прийнятна, але довжини недостатньо, навіть з урахуванням того, що їх можна трохи посунути. Зручно тільки в дефолтному положенні і то, якщо впиратися в них передпліччям. Ліктем уже потрібно цілитися, не вистачає довжини в глиб крісла. Якщо подразвалитися трохи, то від них узагалі немає користі, через своє розташування і форму скоріше навіть заважають іноді.
- Колеса рекомендую одразу замінити на гелієві, необов'язково дорогі (я взяв виробництва Розетки RZTK-щось там, якістю задоволений). Стокові досить гучні (деренчать у посадкових гніздах) і жорсткі. На лаку, ламінаті або лінолеумі залишатимуть сліди.
- Висота спинки. Мій зріст 188 см, хоч і вище середнього, але не гігант. А висоти спинки злегка не вистачає. Коли сиджу в робочому положенні, плечі вищі за спинку см на 10, отже і максимальної висоти підголівника злегка не вистачає.
- Трохи жорсткувата сидушка, після 4-5 годин починає затікати дупа. Але це скоріше мій особистий мінус, оскільки періодичні розминки вирішують цю проблему.

Але навіть з урахуванням згаданих мінусів, кріслом я задоволений. У цьому ціновому діапазоні альтернатив не знайшов. Якість виконання добротна.


0 1 2 3 4
(5/5
0 из 1 люди нашли следующий отзыв полезным
Доставка: 0 1 2 3 4
Якість: 0 1 2 3 4
0 1 2 3 4
(5/5
0 из 0 люди нашли следующий отзыв полезным
0 1 2 3 4
(5/5
1 из 2 люди нашли следующий отзыв полезным
0 1 2 3 4
(5/5
3 из 4 люди нашли следующий отзыв полезным
Доставка: 0 1 2 3 4
Качество: 0 1 2 3 4

Завітав в магазин 17.08. Мета візиту була придбати крісло в на орендовану квартиру, для роботи віддалено. Мій бюджет для цієї цілі як раз був 10000 грн. Хотілось щось придбати якісне та насамперед зручне. Оскільки мені за ним сидіти до 8 годин 5 днів на тиждень як мінімум.

Мені пощастило отримати консультацію від самого власника бізнесу, оскільки прийшов за годину до закриття магазину та більшість співробітників вже пішли з роботи.

Отримав дуже багато цікавої інфо та класну консультацію. Хоча моя ціль була придбати геймерьске крісло, так як вважав, що за таким можна довго сидіти. Але моя думка суттєво змінилась після розмови з власником.

Асортимент магазину дійсно вражає, таких крісел ви не побачите в інших популярних масових магазинах, оскільки тут є багато різних моделей та країн-виробників. Я вже точно знаю, куди я піду за наступним кріслом)

Під мій бюджет та мій зріст під 190 см підходило тільки 2 варіанти. Крісло німецького виробника та цього, який зроблений в Китаї. Китаєть переміг за рахунок ширшої спинки та наявності пряничної підтримки)

Про саме крісло.

Саме по собі крісло - бомба! Наживо воно виглядає набагато краще ніж на фото, є різні варіанти кольорів, але цей на мою думку самий найкращий. Виглядає дорого)
Прибув в коробці в розібраному стані, інструкція є, швидко збирається, нічого змазувати не потрібно, ніде не скрипить. Мені його привезли на наступний день, доставка безкоштовна, за що магазину дякую.

Плюси:

- Пластик не пахне, на вигляд дуже міцний та якісний, явно не вторсировина.
- Зручні 4-Д підлокітники які вважай що не люфтят. Сидів за дорогими геймерьскими кріслами з такими же підлокітниками. Так що є з чим порівнювати. Верхівки підлокітників м’якенькі.
- Є підтримка поясниці яку можна регулювати по висоті, сидіння яке також регулюється назад-вперед. Механізм гойдалки з «антишоковим ефектом», можна зафіксувати кут нахилу або просто гойдалку відключити.
- Сидіння широке та зручне. Матеріал поверхні – доволі зносостійкий текстиль, за весь час користування досі як новий.

Мінуси:
- За весь час користування ще не вивив, сподіваюсь, що їх і не буде.


Товар додано до списку бажань
Додано для порівняння