Крісло EXPERT SAIL (HSAM01) для керівника, ергономічне, колір чорний

21 500 грн.

Країна: Китай. Основа: алюміній. Матеріал: сітка, 100 тис. Циклів. Клас: ергономічне. Механізм: синхронний. Регулювання: висота крісла, фіксація нахилу, жорсткість гойдання, глибина сидіння, висота спинки. Навантаження: 120 кг, 24/7. Гарантія: 5 років. Регульовані підлокітники і підголівник.

суммарный рейтинг суммарный рейтинг:
0 1 2 3 4
5,00 - 1 отзыв

  добавить отзыв посмотреть отзыв посмотреть отзыв

Крісло Expert Sail HSAM01 - ергономічне крісло керівника з динамічною підтримкою попереку

Крісло Expert Sail - ергономічне крісло для тривалої роботи сидячи, з регульованою спинкою та підголівником, синхронним механізмом руху та 10+ річним запасом експлуатації. Це модель, що створена для роботи з комп'ютером, характеризується досить глибокою посадкою в сидінні, а також міцною пружиною гойдання, що дозволяє безпечно використовувати крісла користувачам з вагою до 120 кг та зростом до 190 см (приблизно, адже комфорт потрібно перевіряти на практиці). 

Особливості комп'ютерного крісла Hookay Expert Sail

В основі вартості та змісту будь-якого ергономічного крісла - завжди механізм. Виробник Hookay створив та запатентував його для всієї серії флагманських крісел Expert. Для користувачів це означає гарантію якості та підтверджену тестуваннями ергономіку. Механізм синхронний, дозволяє нахиляти спинку, не втрачаючи опопу під ногами - сидіння ледь ледь підіймається по траекторії колін. Справа знаходиться клавіша розблокування та фіксації спинки, а також регулювання сили нахилу. Зліва - клавіша налаштування висоти крісла загалом та регулювання глибини сидіння. Важелі інтуїтивно зручні для використання, тому налаштувати ергономічне крісло під свої параметри та стиль роботи не займе багато зусиль. 

!! Ми рекомендуємо завжди чергувати прямі положення спинки із положеннями в нахилі, а також регулярно вмикати режим гойдання, щоб розвантажити хребет від статичної напруги під час сидіння. Рухатися - важливо, наскільки б хорошим не було крісло.

Що регулюється в кріслі Expert Sail

 • Висота підголівника
 • Кут нахилу підголівника
 • Регулювання висоти спинки
 • Адаптивна до рухів підтримка попереку
 • Фіксація кута нахилу спинки
 • Регулювання сили пружини під вагу 
 • Підлокітники 4D в чотирьох площинах
 • Регулювання висоти посалки
 • Регулювання глибини сидіння

Матеріали та сертифікати ергономічного сітчастого крісла Expert Sail

 • Газліфт корейської марки Samhongsa 
 • П'ятизіркова полірована алюмінієва основа
 • Розширена дихаюча сітка Korea Wintex  (100 тисяч циклів)
 • Поліуретанові колеса 60 мм, універсальні
 • Відповідає стандартам En1335/BIFMA

Де купити ергономічні крісла Hookay Expert Sail 

Крісла Expert Sail - повністю сітчасті моделі, що призначені для 6-10 годинної роботи сидячи з комп'ютером. В моделях є всі необхідні налаштування для комфортної роботи. Проте ми все ж наголошуємо на необхідності приміряти крісла до покупки. Особливо, якщо ви шукаєте крісло з відчутною підтримкою в спині і вже маєте певні проблеми з поставою. Лише тестуючи крісло, ви зможете визначитися, наскільки зручним воно буде. Тому запрошуємо вас в виставковий зал магазину ергономічних крісел Kreslalux в Києві, а також партнерські шоуруми в магазинах інших міст України. В шоурумі ви зможете порівняти крісло Expert Sail з іншими моделями виробника Hookay, перевірити, чи зручний вам натяг сітки, чи достатньо діапазону висоти спинки тощо. Це важливі моменти при виборі крісла, якщо ви будете взаємодіяти з ним кожного робочого дня. Обирайте уважно і не шкодуйте часу на тестування - адже це крісло залишиться з вами надовго завдяки своєму запасу експлуатації. 

Максимальне навантаження
120 кг
Матеріал спинки
Сітка
Основа
Метал
Колір
Чорний
Підголівник
Регульований
Підлокітники
Регульовані

ТОП 5 моделей виробника крісел HOOKAY серії EXPERT

 1. Expert Star - найбільш універсальне ергономічне крісло з регульованою за висотою спинкою, доволі високе в підголівнику
 2. Expert Spring - крісло жорстко вираженою регульованою підтримкою попереку, спинка не регулюється за висотою
 3. Expert Fly - специфічне крісло з подвійною спинкою, котра регулюється за висотою і вимагає обов'язкової примірки, оскільки не кожна вага може її "розсунути" для контролю постави
 4. Expert Sail - крісло з вираженою, проте м'якою підтримкою попереку, в формі окремої подушки, також доволі високе в посадці 

Загалом, крісла серії HOOKAY EXPERT відрізняються глибокою посадкою та високими спинками. Якщо ви шукаєте модель для середнього та нижче середнього зросту, радимо також звернути увагу на крісло HOOKAY VISTA. Не зважаючи на те, що модель дешевша, декому вона виявлялася зручнішою. 

Але, звісно, найкращим рішенням буде приїхати на примірку і тест-драйв, бо жодні порівняння та відгуки не дозволять зрозуміти, чи комфортно буде особисто вам.  

отзывы отзывы (1)

на основе 1 отзыв - 0 1 2 3 4 5,00/5
0 1 2 3 4
(5/5
0 из 1 люди нашли следующий отзыв полезным
Доставка: 0 1 2 3 4
Якість: 0 1 2 3 4

Відмінне крісло за помірною ціною! Особливо сподобалась зручна і м'яка пояснична підтримка. Дякую консультанту Петру за поради і допомогу з вибором крісла!


Товар додано до списку бажань
Додано для порівняння