все отзывы

143 отзывы -
0 1 2 3 4 (4,94/5)

Клиент оценил продукт, но не опубликовал обзор, или обзор ожидает модерации

0 1 2 3 4
(5/5
0 из 1 люди нашли следующий отзыв полезным
Доставка: 0 1 2 3 4
Якість: 0 1 2 3 4
0 1 2 3 4
(5/5
0 из 0 люди нашли следующий отзыв полезным
0 1 2 3 4
(5/5
0 из 0 люди нашли следующий отзыв полезным
0 1 2 3 4
(5/5
1 из 2 люди нашли следующий отзыв полезным
0 1 2 3 4
(5/5
3 из 4 люди нашли следующий отзыв полезным
Доставка: 0 1 2 3 4
Качество: 0 1 2 3 4

Завітав в магазин 17.08. Мета візиту була придбати крісло в на орендовану квартиру, для роботи віддалено. Мій бюджет для цієї цілі як раз був 10000 грн. Хотілось щось придбати якісне та насамперед зручне. Оскільки мені за ним сидіти до 8 годин 5 днів на тиждень як мінімум.

Мені пощастило отримати консультацію від самого власника бізнесу, оскільки прийшов за годину до закриття магазину та більшість співробітників вже пішли з роботи.

Отримав дуже багато цікавої інфо та класну консультацію. Хоча моя ціль була придбати геймерьске крісло, так як вважав, що за таким можна довго сидіти. Але моя думка суттєво змінилась після розмови з власником.

Асортимент магазину дійсно вражає, таких крісел ви не побачите в інших популярних масових магазинах, оскільки тут є багато різних моделей та країн-виробників. Я вже точно знаю, куди я піду за наступним кріслом)

Під мій бюджет та мій зріст під 190 см підходило тільки 2 варіанти. Крісло німецького виробника та цього, який зроблений в Китаї. Китаєть переміг за рахунок ширшої спинки та наявності пряничної підтримки)

Про саме крісло.

Саме по собі крісло - бомба! Наживо воно виглядає набагато краще ніж на фото, є різні варіанти кольорів, але цей на мою думку самий найкращий. Виглядає дорого)
Прибув в коробці в розібраному стані, інструкція є, швидко збирається, нічого змазувати не потрібно, ніде не скрипить. Мені його привезли на наступний день, доставка безкоштовна, за що магазину дякую.

Плюси:

- Пластик не пахне, на вигляд дуже міцний та якісний, явно не вторсировина.
- Зручні 4-Д підлокітники які вважай що не люфтят. Сидів за дорогими геймерьскими кріслами з такими же підлокітниками. Так що є з чим порівнювати. Верхівки підлокітників м’якенькі.
- Є підтримка поясниці яку можна регулювати по висоті, сидіння яке також регулюється назад-вперед. Механізм гойдалки з «антишоковим ефектом», можна зафіксувати кут нахилу або просто гойдалку відключити.
- Сидіння широке та зручне. Матеріал поверхні – доволі зносостійкий текстиль, за весь час користування досі як новий.

Мінуси:
- За весь час користування ще не вивив, сподіваюсь, що їх і не буде.


0 1 2 3 4
(5/5
2 из 2 люди нашли следующий отзыв полезным
Доставка: 0 1 2 3 4
Качество: 0 1 2 3 4

Придбав дане крісло вже трохи більше місяця назад та нарешті можу написати відгук маючи певний досвід користування даним кріслом.
1. Зібрати крісло було не дуже складно, адже в комплекті є все необіхдне(включно з інструментами) та зрозуміла інструкція. Але для зручності також використовува паралельно відео на ютубі, тому труднощів з цим не виникло.
2. Матеріали. Загалом матеріали видаються досить надійними, а як на ділі - покаже вже триваліша експлуатація. Також хотілось би додати, що мав певні сумніви стосовно кольору, боявся, що моє біле крісло(мається на увазі пластикова основа білого кольору) все-таки пожовтіє, але за місяць колір залишився як з коробки, тому цим задоволений.
3. Регулювання. Регулювань дуже багато, регулюється тут, мабуть, майже все. Перший тиждень лише і займався тим, що постійно щось регулював і за рахунок таких гнучких налаштувань вдалося отримати досить зручне для себе налаштування, яке дозволяє спокійно проводити по 10 годин в день сидячи перед монітором.
Попереднє моє крісло було геймерське і досить парке в жарку погоду, але на цьому кріслі ситуація краще за рахунок реалізації спинки, проте, саме сидіння дещо парке в жару, хоча й не таке, як було моє поперднє крісло.
Приємним подаруночком було отримати фірмову футболку магазину :)
P.S. Мій ріст ~173


Product added to wishlist
Товары добавлены в сравнение