все отзывы

169 отзывы -
0 1 2 3 4 (4,95/5)

Клиент оценил продукт, но не опубликовал обзор, или обзор ожидает модерации

0 1 2 3 4
(5/5
1 из 1 люди нашли следующий отзыв полезным
Доставка: 0 1 2 3 4
Качество: 0 1 2 3 4

Користуюсь кріслом вже рік - крісло супер! Я повністю задоволений своїм вибором.
Крісло має багато налаштувань - звісно, міняв я їх тільки в перший місяць. Для мене було важливе наявність регулювання жорсткості поясниці якого не було в попередній моделі.
Звикав до сітчастого крісла трохи менше тижня, але потім стало мегакомфортно. Дійсно можу працювати в кріслі дуже багато годин без втоми!
Цікавий момент, що спочатку у мене був нахил спинки як у минулого крісла - трохи відкинуто назад, а якщо вирівняти спинку то спина швидко втомлювалась. Але з часом мені стало більш комфортно працювати без нахилу навіть довго. Нахиляю спинку тепер тільки якщо дивлюсь щось.
Крісло дуже стійке навіть в самому максимальному нахилі спинки.
Механізми надійні, матеріали зносостійки і за рік експлуатації все працює і крісло виглядає майже як нове.

Окремо хочу відзначити сам магазин і Петра - все на самому вищому рівні! Дуже задоволений всім: якістю, обслуговуванням, сервісом!


0 1 2 3 4
(5/5
1 из 1 люди нашли следующий отзыв полезным
Доставка: 0 1 2 3 4
Качество: 0 1 2 3 4

Кресло просто супер, и не "за все деньги мира"!
У меня в конторе (довольно крупной >1000чел) везде только эти кресла стоят, понравилось, взял себе домой сначала одно (года 4 назад, за 6500грн ещё), а год-два назад ещё одно такое же, но уже за 9500грн, сейчас оно уже 11250грн стоит, но цена оправдана, на всё 100%.
Спустя столько лет ежедневной эксплуатации всё по-прежнему работает как и раньше.
Единственное, разве что, вот через годика 3-4 начинает неприятно поскрипывать, сперва не мог понять откуда это и как устранить, на после тщательного осмотра определил что это поскрипывает в районе основного поршня, при качании спинки, пришлось снять сидушку (и болта с шестигранной головкой) и покапать мин. маслом внутрь этого поршня, и всё, скрипы ушли!))
Ко мне как-то пришёл друг, посмотрел на это кресло, и говорит "ну, и что в нём особенного", в 2-3 раза дешевле можно такое же "на вид" взять))) Но кресло - это не то что можно определить "НА ВИД" :) На него нужно сеть, откинуться, порегулировать, и желательно даже не один день... НО, то что в нём, к примеру, в отличии от "одноразовой дешёвки", можно спокойно откинуться и не боятся что оно перевернётся вместе с тобой, за счёт его веса, устойчивости и продуманности конструкции, это можно почувствовать сразу!))
Вообщем рекомендую всем! Отличное кресло, которое стоит своих денег и прослужит вам не один год!...


0 1 2 3 4
(5/5
3 из 5 люди нашли следующий отзыв полезным
0 1 2 3 4
(5/5
3 из 3 люди нашли следующий отзыв полезным
0 1 2 3 4
(5/5
1 из 1 люди нашли следующий отзыв полезным
Доставка: 0 1 2 3 4
Якість: 0 1 2 3 4

Після майже двох місяців користування хочу залишити відгук зі своїм враженням. Зв'язались зі мною швидко і після компетентної розмови з менеджером оформив замовлення. Доставка пройшла швидко. Стосовно крісла: все добре запаковано, якісні запчастини, особливо стійка з колесами та сидіння. Все зручно регулюється (підголівника, поясниця, а також порадувала можливість регулювання тазової області, та по бажанню лишити її рухливою, що під час тривалої роботи розвантажує м'язи). Комплект шурупів має запасні частини, а також у комплекті йде ключ. Нічого не розхитується, нема скрипів. Єдиний недолік цього крісла на мою думку, не можливість закріпити підлокітники при регулювання з боку в бік та перед- назад, тому від рухів ліктів може трохи рухатись. За свої гроші крісло топ, це підмітили і гості в мене вдома. Раджу!


Product added to wishlist
Товары добавлены в сравнение