Якось ми сперечалися про те, що робить італійські продукти італійськими. Які критерії виробництва визначають Made In Italy і чому якість таких товарів вважається еталонною.

І згадали про пармезан - сир, який ілюструє відносини італійських виробників до якості. А продавців – до товару. Історія надихнула нас на рішення - заповнити один із залів київського шоуруму найкращими італійськими шкіряними кріслами.

 пристрасть, МУДРІСТЬ І ТРАДИЦІЇ НА СЛУЖБІ в ЕРГОНОМІКИ(с)

ЧОМУ MADE IN ITALY - ЗАВЖДИ ПОКАЗНИК ЯКОСТІ 

Все просто. Ділимося ідеальним прикладом:

Справжній сир Parmigiano Reggiano відзначають в Італії знаком якості DOP (у розшифровці «denominazione di origine protetta, тобто походження проконтрольоване») і виготовляють за певною технікою. Створюють сир виключно у провінціях Парма та Реджо-нель-Емілія. Щороку італійські ремісники розпочинають виробництво 1 квітня та закінчують 11 листопада. Після 12-36 місяців Пармські слухачі перевіряють голівки сиру на зрілість: легкими ударами срібними молоточками. Сир неоднорідної консистенції таврується, і надходить у продаж вже під іншим ім'ям. Справжній пармезан маркують як Parmigiano Reggiano по всій поверхні. Європейське законодавство відстежує та забороняє використання назви «parmigiano reggiano» та «пармезан» для будь-якого сиру, створеного за межами північної Італії.

Тим не менш, існує безліч сирів-імітацій з Китаю, України та Білорусії. Так, він може бути смачним і часто називається італійським. Але без вікових традицій, без пристрасті та любові до досконалості, без срібних молоточків – це вже не Made In Italy.

З кріслами так само.
Тому ми запитали себе – а де в Україні є справжні італійські крісла?

ДЕ У КИЄВІ МОЖНА ТЕСТУВАТИ І КУПИТИ ІТАЛІЙСЬКІ КРІЛА

Не ті, що збирають у київських гаражах із китайських комплектуючих та не ті, що самопроголосили себе «Італійською фабрикою крісел». А ті крісла, де кожен рядок на натуральній шкірі виконано вручну та вдома, в Італії.

Ми склали список київських салонів і знайшли його. Одне крісло з Італії на урочистому п'єдесталі. Але, на жаль, нам навіть посидіти на ньому не дозволили. Та й за стилем модель більше підійшла б нащадкам Борджія, аніж сучасному керівнику. В інших салонах - зустрічали аргентинську шкіру і китайські механізми. І ніхто з продавців не міг пояснити, хто їх робить, у якій провінції, хто створював дизайн (а це важливий критерій маркування made in italy) або в кого купували фурнітуру.

ВИКЛИК ПРИЙНЯТИЙ: МИ ПРИВЕЗЕМО БІЛЬШЕ ІТАЛЬСЬКИХ ОФІСНИХ КРІСІВ

Імпортуючи переважно комп'ютерні крісла, ми залишили поза увагою люксовий іміджевий сегмент. Але все змінилося з приїздом делегації чистокровного італійського виробника крісел до шоуруму «КріслаЛюкс». Тоді ми вирішили заповнити сегмент ринку: привезти вам справжні італійські крісла, вийти на адекватні ціни та терміни постачання.

Updated 2024 року

У шоурумі Крісла Люкс вже представлені  італійські виробники LEYFORM, SITLAND, TTC, VAGHI, Sitia, QUINTI SEDUTE. А також німецька фабрика KLOBER, французька SOKOA, японська OKAMURA та інші.

 

ЩО ВІДРІЗНЯЄ КРІСЛО MADE IN ITALY ВІД КРІСА-ІМІТАЦІЇ

  1. Дизайн і виробництво від і до під одним італійським дахом.
  2. Ексклюзивний персоналізований дизайн.
  3. Найсуворіший контроль якості матеріалів.
  4. Бездоганний стиль та техніка виконання.
  5. П'ятирічна+ гарантія та сервіс.

І останній, характерний фактор - НІЯКИЙ ЕКОНОМІЇ НА КОРИСТЬ ЯКОСТІ І СМАКУ. Італійське крісло - це крісло в натуральній шкірі, це литі алюмінієві підлокітники та хрестовини, стильні кольори та корисний предметний дизайн. Звичайно, на замовлення можна зробити крісло в хромі і навіть оббити його еко-шкірою. Але ми не бачимо у цьому сенсу. Якщо привозити – то найкраще, якщо італійське – то справжнє.

Читайте також: QUINTI SEDUTE - зразковий приклад італійської фабрики

Тому слідкуйте за оновленнями асортименту магазину і ПРІЇДЖАЙТЕ У ВИСТАВКОВИЙ ЗАЛ «Крісла люкс» за найбільшим вибором робочих крісел, тепер і люксового сегменту.

Приміряти та купити крісло з Італії у класичному чи сучасному стилі можна у Києві за адресою вул. Гната Юри 7.

-