Крісло ERGOHUMAN LUXURY 2 (EHL2-AB-HAM-5D-E-L, сітка Т-168-B6 Green), ергономічне

 • Розпродано
Крісло ERGOHUMAN LUXURY 2 (EHL2-AB-HAM-5D-E-L, сітка Т-168-B6 Green), ергономічне
Розпродано
33 000 грн.

Країна: Шотландія. Основа: алюміній. Сітка: T-168 зеленого кольору (100 тис. циклів). Клас: hi end, А +. Механізм: синхронний, Single Level Control Mechanism. Регулювання: висота; глибина сидіння (слайдер-механізм); кут нахилу сидіння; висота спинки, фіксація нахилу (х5), жорсткість поперекової підтримки, жорсткість гойдання. Підлокітники 5D. Підголівник: 2D. Навантаження: 120 кг. Гарантія: 5 років.

суммарный рейтинг суммарный рейтинг:
0 1 2 3 4
0 - 0 отзывы

  добавить отзыв посмотреть отзыв посмотреть отзыв

Крісло ERGOHUMAN LUXURY 2 (EHL2-AB-HAM-5D-E-L, сітка Т-168-B6 Green) зеленого кольору - нове покоління 2022 року одного з найпопулярніших крісел в світі

Крісло Ergohuman створили ще в 2005 році і з того часу модель виробника Comfort стала найбільш впізнаваною серед крісел, таким собі брендом в бренді. Кількість користувачів моделі в світі вже давно переважила за 1,2 млн. Беззаперечно, це наслідок бездоганної ергономіки (зокрема відчутної характерної підтримки попереку), використання довговічних матеріалів та якісної сітки, котра не псується під час десятка років використання. А ще, це пов'язано зі справедливою вартістю крісла - топова модель досі набагато доступніша, ніж інші популярні крісла такого ж рівня.

Проте, нам найбільше подобається той факт, що це не просто історія успішного товару. Це беззупинний шлях його вдосконалення: Ergohuman Standard, Ergohuman Plus, Ergohuman Plus Luxury і зрештою модель Ergohuman 2 - виробник відповідає на потреби користувачів, вдосконалюючи свою флагманську лінію крісел.

Механізм та налаштування в січастому кріслі Ergohuman Luxury 2 (SE 2022) - чим модель відрізняється від версії Elite2

В моделях Ergohuman Luxury 2 найважливіша відмінність - це бездротове управління основими функціями. 

Що регулюється в кріслі Ergohuman Luxury 2 зеленого кольору

 1. Висота посадки в кріслі.
 2. Глибина сидіння (слайдер діапазоном 50 мм).
 3. Кут нахилу спинки, котрий ви можете або зафіксувати, або залишати в режимі вільного гойдання. Крім того, врахована функція нахилу спинки вперед
 4. Сила гойдання синхронного механізму - працюючи в динаміці, ви регулюєте жорсткість нахилу спинки, залежно від ваги і знаходите баланс, не втрачаючи при цьому контроль постави. 
 5. Висота спинки (регулюється на 6 позицій).
 6. Підтримка попереку з незалежним регулюванням - в новому кріслі виробник додав ту функцію налаштування жорсткості підтримки попереку.
 7. Регульований підголівник (2D) та підлокітники 5D. Це одне з небагатьох крісел, в яких підлокітники можна підтяти також вгору, для роботи зі смартфоном.

   

Матеріали нового ергономічного крісла Ergohuman Luxury 2 для роботи з комп'ютером

 1. Ергономічна дихаюча сітка з різним ступенем натягнутості (всього налічується 10 зон) для максимально комфортної посадки, правильної терморегуляції та розподілу ваги. Сітка складається з нейлонових та бавовняних переплетінь, витримує навантаження 120 кг ваги протягом 10 років (сертифікована на 100000 циклів встати-сісти). 
 2. Новий пластик FPS (функціонально-полімерний композит) - тепер використовується в каркасі замість переробленого поліаміду або поліпропілену, до котрих були питання щодо нестійкої структури та специфічного запаху. Новий матеріал забезпечує не лише довговічність, але й кращу опорність сітки. 
 3. Литий алюміній в хрестовині та елементах основи - ергономічні крісла це ті крісла, котрі вам ніколи не доведеться викидати, тому що окрім безпеки для здоров'я спини вони також гарантують здатність витримувати щоденну 24/7 експлуатацію. 

 

Екологічність моделей Ergohuman 2

Екологічність була частиною історії Ergohuman з самого початку, всі моделі на 98% підлягають переробці. Це досягається завдяки використанню якісного пластику та алюмінію. Крім того, 38% кожного крісла виготовляється з переробленого пластику, сталі та частково алюмінію. Всі моделі відповідають сертифікації GREENGUARD GOLD щодо низьких викидів VOC (летких органічних сполук) для використання в приміщенні.

Кому ми рекомендуємо крісло Ergohuman Luxury 2, де купити та тестувати модель 2022 року

Виробник Comfort змінив як зовнішій вигляд крісел, так і візуально непомітні речі. А саме - процес виробництва, котрий автоматизували ще більше та зробили вертикальним. Нова система підвищує ефективність виробництва на 300-500%, займає вдвічі менше площі, знижує потребу в людській праці на 2/3 та автоматизовує контроль якості кожного крісла. Ризик виробничих помилок зводиться до фактично нуля. Тому з точки зору якості ми можемо рекомендувати це крісло всім дорослим, котрі проводять сидячи по 8 і більше годин щодня. 

Що стосується особистого комфорту, на це питання зможе відповісти лише ваша спина. Зазвичай, модель Ergohuman обирають ті, хто частіше сидить рівно і лише час від часу гойдається, щоб розвантажити тіло від статики. Серед його найбільших переваг, користувачі завжди наголошують на відчутній підтримці попереку. Проте загальне враження ви зможете скласти тільки тоді, коли особисто протестуєте це крісло вдома чи в нашому магазині. 

Для цього, запрошуємо вас в шоуруми магазину Крісла Люкс. Не шкодуйте час на вибір крісла, якщо сидіти доводиться довго. 

 

Тип крісла
Крісла офісні
Сітчасті крісла
Топові комп'ютерні ергономічні крісла
Эргономічні крісла
Країна виробник
Шотландія
Максимальне навантаження
120 кг
Матеріал спинки
Сітка
Матеріал сидіння
Сітка
Основа
Алюміній полірований
Колір
Зелений
Підголівник
Регульований
Підлокітники
Регульовані
Механізм
Single Level Control™ (Comfort.global)
Синхронний
Регулювання
Висота опори попереку
Висота сидіння
Глибина сидіння
Жорсткість підтримки попереку
Кут нахилу сидіння
Сила гойдання
Фіксація кута нахилу
Гарантія
5 років

Можливо вам також сподобається

отзывы отзывы (0)

на основе 0 отзывы - 0 1 2 3 4 0/5
Товар додано до списку бажань
Додано для порівняння