комментарий к "Кресло PROFIM LIGHT UP (230SL GREY P61PU, NX-01), для оператора"

Кресло PROFIM LIGHT UP (230SL GREY P61PU, NX-01), для оператора

Страна: Польша. Крестовина: нейлон.  Материал: износостойкая ткань. Класс: кресло оператора, для дома, для подростков. Механизм: синхронный. Регулировки: высота кресла, фиксация наклона в 5-ти положениях, жесткость качания, слайдер-механизм выдвижения сиденья. Подлокотники: регулируемые по высоте. Нагрузка - 120 кг. Гарантия - 5 лет. Ткань - Next, цвет NX-1, желтый.

комментарий

0 1 2 3 4
(5/5
1 из 3 человек нашли следующую обзор полезным
Доставка: 0 1 2 3 4
Качество: 0 1 2 3 4

Не можу не залишити коментар. Нещодавно замовляв собі крісло gt racer x-782 – за фактом від якого я ще в житті не був так розчарований – воно максимально незручне, погане за якістю та ергономікою. Ти постійно з нього звалюється, сидиш криво і на рівні столу, так що п'яти не дістають до підлоги і нижче воно не опускається. Ще й ціна 15000 грн...

Так що поки славнозвітне крісло GT їхало, я замовив синові - помаранчеве крісло PROFIM LIGHT UP. Коли воно приїхало, я думав, що воно буде ще незручніше нiж GT Racer, але я помилявся - ЦЕ ПРОСТО КАЙФ! Крісло дійсно для людей!

1) Дуже зручно налаштовувати пружність спинки - ручку крутиш всього на 360 градусів на відміну від GT, де тобі потрібно в потi лиця зробити 80 обертів, щоб полегшити спинку.
2) Спинка та сидіння м'які
3) Ти не ти не звалюєшся з сидіння. Кут нахилу такий як треба, на відмідміну від GT Racer, де воно дугою і ніби дві циглини підставили під задні ніжки.
4) Крісло можна штовхнути не боячись що воно по інерції розіб'є мебель - в нього є гальма в колесах, що уповільнюють автоматично рух при проїзді великої дистанції.
5) Матеріали та збірка в 100 разів кращі ніж GT Racer
6) Воно компактне, стильне - особливо подобається колір та дизайн. Не дарма поляки для німців робили.
7) ДЯКУЮ що привезли вже зібране - я так розумію, це на заводі вже зібрали, бо ящик з логотипом PROFIM. (Доречі ящик таких розмірів, що я подумав приїхав холодильник. Тепер в ящику грається дитина :) )
8) На ньому може сидіти як дорослий, так і дитина. Під парту йому дуже зручно стало.
9) Підлокітники, на відміну від інших, не юзотять і бовтаються туди сюди при будь-якому дотику. Тобто тут немае 3D - І це МЕГА КРУТО, бо ці 3D дратують. Тут можна відрегулювати тільки по висоті.

Були крісла в мене дорожчі і дешевші, але це поки що саме зручне! Звичайно, у кожної людини свої анатомічні особливості. Але щоб ось так з першого разу сів і я і дружина і син і все відразу подобалося - це вперше.


Product added to wishlist
Товары добавлены в сравнение